News

Zase se hlásím!

17. března 2013 v 17:43 | Posted by Molly
Ahojte, jak jste si mohli všimnout už je tu nový design... I když jsem vaše rady koho na design opravdu zvažovala, nakonec jsem se rozhodla pro herečku Phoebe Tonkin. Teda já se úplně nerozhodla, spíš jsem narazila na její hezkou fotku. A já vím, design ani nevypadá moc jarně. No co už...
Jinak mám dneska dobrou náladu. Na chvíli vysvitlo sluníčko a dodalo mi to energii a ani mě neštve, že musím zítra do školy! :D Dokonce jsem se rozhodla, že zase otevřu objednávky... Budu ráda když si někdo objedná, ale berte v potaz, že když zase bude škola, tak mi to bude chvíli trvat! ;)

No a já jsem ještě stále nezkoukla nové PLL a TVD, tak jdu na to! :D

Nový design! S kým?

3. března 2013 v 21:03 | Posted by Molly
Ahojte, je tu začátek března a za chvíli tu máme jaro, tudíž se chystám na nový jarní design. Tenhle už tu byl docela dost dlouho, takže změna bude dobrá. Menší háček je v tom, že nevím s kým ho mám udělat, takže budu ráda za každý nápad. Jinak teď jdu začít dělat design s Bellou Thorne a pak asi znova otevřu objednávku! Tak zatím!
xoxo Molly

S kým mám udělat nový design?

Návrat!

26. října 2012 v 22:59 | Posted by Molly
Anooo, podle titulku jste asi poznali, že se opět vracím!
Asi vám dlužím vysvětlení proč jsem tu skoro dva měsíce nebyla. Poslední článek byl napsaný na konci srpna a jelikož jsem si musela trošku zvyknout na střední školu a dojíždění, tak jsem byla každý den vyčerpaná a neměla jsem ani náhodou čas a náladu na blog!
No teď se vrácím a se mnou i nový vzhled blogu... takový menší pokus o podzimní layout!
Dělání layoutů už mi celkem chybělo, takže zase brzy otevřu objednávku!
Zatím je to všechno a těšte se na nové články! :)
Molly

Formspring

23. července 2012 v 19:32 | Posted by Molly
Všimla jsem si, že hodně z vás má Formspring, takže jsem si ho taky založila! Je to taková sociální stránka na které pořád a pořád pokládáte otázky! :D Alespoň já to tak pochopila. Ale chtěla jsem vám hlavně říct, že jsem si ho založila kvůli vám, kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat!

Jinak jsem nováček a moc nevím jak se to celé používá, ale odpovídat budu snad rychle! Stejně si myslím, že se moc ptát nebudete. :D
Předem říkám, že ta holka na fotce nejsem já!

Dovolená

11. června 2012 v 20:41 | Posted by Molly
Zdravím, jen jsem Vám chtěla oznámit, že pozítří odjíždím na dovolenou! Vracet se budu 24. června.
Chtěla bych se Affs předem omluvit, že nebudu obíhat... už teď jsem to flákala, protože nebyl vůbec čas a musela jsem psát závěrečné písemky. Takže doufám, že se nezlobíte!
Jinak ještě přednastavím pár článků, které stihnu udělat.

A pro ty co by měli zájem stát se mým WARDROBE, tak se stále můžou zapisovat! Ještě si to promyslím a možná bych vzala 3 do wardrobe, ale ještě nevím! Až se vrátím, tak si z vás některé vyberu a ozvu se vám!
No nic, tak se tu mějte! ;)
 
 

Reklama