Things I love

Things I love #1

1. ledna 2013 v 21:41 | Posted by Molly
Vytvořila jsem rubriku s názvem Things I love, tedy Věci, které miluji. Postupně budu přidávat články a třeba mě líp poznáte. :D Takže tady je prvních pár věcí, na kterých jsem závislá!

Velké prsteny - ano, to je jedna z mých závislostí. Velké prsteny a prstýnky vůbec naprosto miluju. Mám jich spoustu, ale teď mi nějak zhubly prsty, takže mi je většina mých prstenu celkem velká. Aspoň můžu jít nakoupit nové, protože je nosím pořád, skoro ke každému outfitu.

Svetry, svetříky, pulovry - do těch jsem se zamilovala. Za poslední rok jsem si jich pár pořídila. Mám své oblíben, které nosím pořád. Teď se skvěle hodí do zimního počasí a budu je nosit i v létě, prostě jo... :D

Pláž a moře - asi jako každý miluju poflakování u moře. Ta šplouchající voda, teplý písek! Zbožňuju jak mě voda unáší a jen tak si plavu. Pamatuji si, když jsme byli minulý rok v Egyptě a já šnorchlovala s rybkami, nejúžasnější zážitek... teda aspoň pro mě, která nikdy předtím nešnorchlovala. :D Stačí mi jen ta představa, jak sedím na nějakém obřím kameni a caká na mě voda. Krása! Jinak strašně by mě lákalo zkusit surfovat, problém je, že se trochu bojím hloubky a asi bych se utopila! :D

Módní časopisy - no jo, u takových časopisů dokážu sedět klidně i přes hodinu. Když jsem do toho zabraná, tak se mnou vůbec není řeč.

Bubble Tea - úúú, naprosto úžasná věc! Ten, kdo ji vymyslel, má u mě velké plus. Pamatuji si můj první bubble tea, byl kokosový s pomerančovými kuličkami. :D Ano, já vím, zvláštní kombinace, ale objednávala mi ho sestra - německy.

To je zatím vše, brzy se ozvu s dalšími mými závislostmi!
Vaše Molly ;)
 
 

Reklama